Tatilinizi planlayın..
Hava Durumu
2016 TESLİM

                

Hakkımızda

Hüseyin İNCİ tarafından kurulan İnci İnşaat Turizm şirketi 40 yıldır sektöründe, ilkeli ve dürüst çalışması ile güven ve kalitenin simgesi olmaya devam etmektedir. Kuruluşunun amacı konut üretmek olan İnci İnşaat bu güne kadar üstlenmiş olduğu bütün projeleri zamanında bitirmiş olup devam etmekte olan projeleri de söz verdiği zamanda bitirmeyi taahhüt etmektedir.

Ülkemizde özellikle son yıllarda yaşanan sosyal ve ekonomik değişimleri dünyadaki değişimlerden ayrı düşünmek mümkün değildir. Bu değişime paralel olarak değişen müşteri memnuniyetleri ise ilk sırada yerini korumaktadır.

İnci İnşaat müşteri memnuniyetinin garantisini vererek onlara her türlü aktiviteleri olan sağlıklı, güven verici siteler ve konutlar sunmaktadır. Temel değerlerinden biriside ev sahibi olmak isteyen insanların tercih ve beklentilerini ön planda tutarak yapmış olduğu yatırımın karşılığını almış olmanın mutluluğunu yaşatmaktır.

Turizim sektöründe 1995 ten buzamana faaliyet gösteren inci inşaat turizm inşaat sektöründe gösterdiği kalite ve müşteri memnuniyetini bu sektördede göstermek ilkesiyle faaliyetine devam etmektedir.

                                                                                          

                                                                                                     

   

            

Otelimiz  TR21-İKT-1-65

Trakya Kalkınma ajansı ve TC Kalkınma Bakanlığı destekleriyle yenilenmiştir